MÖBLER / Bord / Pelarbord 5005383
nr 500 5383
Pelarbord
mahogny, 1800-tal, höjd: 72, diameter: 105 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 10 december 2007
3.000 kr
1.700 kr
2.100 kr
ledande budet*